Aktualności

Rodzinne Warsztaty Ogrodnicze

W sobotę, 24 marca serdecznie zapraszamy na Rodzinne Warsztaty Ogrodnicze. W godzinach między 9:00 a 14:00 będzie można  dowiedzieć się od ogrodniczego eksperta- Witolda Czuksanowa, w jaki sposób prawidłowo sadzić i pielęgnować rośliny. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a wraz z naszymi partnerami (Kronen, Agrecol, Ramp- piękny ogród, Kwazar) zapewniamy potrzebne materiały. Posadzone własnoręcznie wiosenne kwiatki będzie można zabrać na swój balkon, taras, czy ogród. Do udziały w wydarzeniu zachęcamy również najmłodszych, bo oprócz zabawy to również dobry sposób na zaszczepienie w nich wrażliwości na przyrodę i kontakt z naturą. Witold Czuksanow jest autorytetem w branży, autorem książek i poradników ogrodniczych z kalendarzem biodynamicznym na cały rok, wielu osobom znanym z programu telewizyjnego "Rok w ogrodzie". -------------------- Miejsce: Florabit Ogrodnictwo, ul. Andersa 15, Gliwice - 24 marca (sobota) 2018, 9:00-14:00  

8 marca otwieramy o 7:30

Z okazji Dnia Kobiet sklep będzie otwarty od godziny 7:30 do 18:00. Serdecznie zapraszamy po bukiety z kwiatów ciętych i kwitnące rośliny doniczkowe. Przypominamy, że mamy również dedykowany numer SUPER BUKIET 698 065 087, który działa nie tylko przed Dniem Kobiet.

Program

Informujemy, że uczestniczymy w programie Miasta Gliwice – „Rodzina 3+”,  który jest skierowany do członków rodzin wielodzietnych zamieszkałych na terenie Gliwic. W ramach realizacji programu, wprowadzamy do swojej oferty 10% rabat na wszystkie oferowane przez naszą Firmę towary i usługi,  dla członków rodzin uczestniczących w programie Rodzina 3+. (Ulga nie łączy się z rabatami wynikającymi z karty stałego klienta oraz nie dotyczy towarów objętych promocją.)

WIĘCEJ AKTUALNYCH INFORMACJI...

NAJNOWSZE AKTUALNE INFORMACJE dotyczące naszej Firmy znajdą Państwo na: //facebook.com/florabit1992

LEKARZ ROŚLIN

Konsultacji udziela u nas „lekarz roślin”, więcej informacji w ogrodnictwie.

PRAKTYKI ZAWODOWE

Od wielu lat prowadzimy również działalność edukacyjną. Osoby chcące zdobyć zawód: „ogrodnik”, „technik architektury krajobrazu”, „sprzedawca” mają możliwość odbycia praktyk w naszej firmie.